جزئیات خبر


فعالیت 70 نمایندگی شرکت کمباین‌سازی ایران در داخل و خارج کشور

فعالیت 70 نمایندگی شرکت کمباین‌سازی ایران در داخل و خارج کشور
1395/5/27

مدیرعامل شرکت کمباین سازی ایران از فعالیت 70 نمایندگی این شرکت در داخل و خارج از کشور خبر داد.

مهندس سعید توسلی در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: این شرکت دارای 66 نماینده فعال داخلی در تمامی استان های کشور و 4 نماینده فعال در خارج از کشور است.

وی درباره نوع خدمات ارایه شده توسط این نمایندگی ها به کشاورزان گفت: فروش و پیش فروش محصولات شرکت به مشتریان و نیز ارایه پیش فاکتور به مشتریان تسهیلاتی، از جمله این خدمات به شمار می رود.

توسلی ادامه داد: علاوه بر این، می توان به ارایه خدمات پس از فروش اشاره کرد که شامل فروش قطعات یدکی به مشتریان و در برخی موارد، خدمات تعمیرگاهی به مشتریان است.

وی اضافه کرد: بدین ترتیب، کشاورزان می توانند در صورت خراب شدن ماشین آلات خود، با مراجعه به نمایندگی های فروش این شرکت، نسبت به رفع مشکل دستگاه خود اقدام کنند.

توسلی درباره اقدامات شرکت کمباین سازی ایران برای کشاورزان در زمینه تامین کمباین های مورد نیاز، گفت: با توجه به این که در بسیاری از شهرها هنوز برداشت گندم و جو ادامه دارد، در این راستا، فعالیت هایی نظیر تولید و عرضه کمباین مطابق با قراردادهای منعقد شده و زمان بندی برنامه ریزی های صورت گرفته با کشاورزان، انجام شده است.

مدیرعامل شرکت کمباین سازی ایران، تولید کمباین برداشت غلات را یکی از زمینه های کاری این شرکت عنوان کرد و افزود: بیلر بسته بندی علوفه، ساخت سیستم ضد تگرگ و سیستم های آبیاری نوین سنترپیوت، محصولات دیگر شرکت را شامل می شود.

166-95            

نظر شما