جزئیات خبر


شرکت کمباین سازی ایران در همایش برترین مدیران جهادی کشور حضور می یابد

شرکت کمباین سازی ایران در همایش برترین مدیران جهادی کشور حضور می یابد
1394/9/26

«سعید توسلی»، مدیرعامل شرکت کمباین سازی ایران در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی اظهار کرد: در این همایش یک روزه از شرکت کمباین سازی ایران به واسطه سوابق درخشان این شرکت و همچنین اقداماتی که طی چند سال اخیر در زمینه خود کفایی کشور در ساخت دستگاه ها و ماشین آلات کشاورزی انجام داده است، تجلیل خواهد شد.

وی ادامه داد: در همایش برترین مدیران جهادی کشور، سران وزارتی، اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، اعضای نهاد ریاست جمهوری، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، روسای نهادهای دولتی و اجرایی، روسای نهاد های علمی و پژوهش و ... حضور دارند.

توسلی شرکت کمباین سازی ایران را به عنوان بازوی اجرایی صنعت در تولید دستگاه های صنعتی و کمباین سازی مطرح کرد و افزود: این شرکت به منظور خود کفایی نظام جمهوری اسلامی ایران، طی چند سال اخیر فعالیت های چشم گیری انجام داده است.

وی ادامه داد: از جمله این اقدامات می توان به قطع کامل وابستگی کشور به تولید کمباین سبک برداشت غلات به منظور افزایش امنیت غذائی کشور و همچنین طراحی، ساخت و تولید سیستم آبیاری سنترپیوت به صورت بومی و اخذ تائیدیه از مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی در سال 1393 اشاره کرد.

توسلی با اشاره به انجام بهینه سازی بیلر (دستگاه بسته بندی علوفه) از مدل 349 به مدل های 359 و 351 و اخذ تائیدیه از مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی خاطرنشان کرد: این موارد تنها بخش کوچکی از فعالیت های شاخص این شرکت به شمار می رود.

لازم به یادآوری است، همایش بزرگ معرفی برترین مدیران جهادی توسعه ملی کشور در روز 4 شنبه، هجدهم آذر ماه جاری در محل مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار می شود.

نظر شما